Nemáte vybranou velikost

Čierno-ružové ponožky Happy Socks x Tap Dance by Tomáš Slavíček, vzor Dancer

 

Čierno-ružové ponožky Happy Socks x Tap Dance by Tomáš Slavíček, vzor Dancer

13,95 €
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ
Posledné kusy skladom
Poštovné zadarmo pri nákupe nad 40 €
Prvá rýdzo česká kolaborácia Happy Socks pre podporu terapie detí s autizmom už stepuje za scénou.

Pretancujte sa s radosťou v stepových ponožkách z limitovanej edície Happy Socks x Tap dance, navrhnutej svetovou hviezdou stepovej scény a niekoľkonásobným majstrom Českej republiky, Európy aj sveta, Tomášom Slavíčkom.

"Nápad na stepové Happy Socks mi sadol ako uliaty. Farebné ponožky milujem a už roky ich dostávam od kamarátov, žiakov aj divákov," hovorí o spolupráci Tomáš. "Práca na návrhu ma veľmi bavila. Dúfam, že naše Happy Socks priblížia stepový svet verejnosti a prinesú ľuďom aj trocha ľahkosti do života."

Zakúpením ponožiek z edície Happy Socks x Tap dance by Tomáš Slavíček tiež pomôžete autistickým deťom, pretože z každého predaného páru putujú 2 eurá na terapeutickú starostlivosť v Centre Terapie Autizmu. Vďaka týmto terapiám sa autistické deti učia zdieľať svoje emócie a porozumieť svetu okolo seba.

• Materiál: 86 % bavlna, 12 % polyamid, 2 % elastan

Kód produktu: SSTE01-6700
SSTE01-6700 Happy Socks
DOPRAVA
Objednávky expedujeme od 3 do 5 pracovných dní. Vybrať si môžete dopravcu DHL. Osobný odber zásielok je možný len na pobočkách Zásilkovny.
PLATBA
Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí tovaru od dopravcu, alebo online platobnou kartou.
ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Radi by ste sa nás na niečo spýtali? Ozvite sa, budeme sa vám venovať v ktorýkoľvek pracovný deň od 9 do 17 hod. Zastihnete nás na e-mailu info@urbanlux.sk.