Nemáte vybranou velikost

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Objednávky expedujeme od 3 do 5 pracovných dní. Samotná preprava potom vo väčšine prípadov trvá 2 pracovné dni.

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 40 €

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 40 €

30 DNÍ NA VRÁTENIE TOVARU

30 DNÍ NA VRÁTENIE TOVARU

VŠETOK TOVAR SKLADOM

VŠETOK TOVAR SKLADOM

OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI Z ČIECH AJ SLOVENSKA

OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI Z ČIECH AJ SLOVENSKA

CEZ 150 VÝDAJNÍ PO CELEJ SK

CEZ 150 VÝDAJNÍ PO CELEJ SK

DHL

(6,50 €, dobierka zadarmo / pri objednávkach nad 40 € zadarmo)

Doručovateľ sa s Vami spojí v deň doručenia. Ak sa mu to nepodarí, zavolá Vám nasledujúci deň, prípadne Vám zašle SMS správu a pokúsi sa vás zastihnúť na Vami uvedenej adrese. Ak to nevyjde, nechá vám v schránke oznámenie. Potom máte 10 kalendárnych dní na dohodnutie iného dátumu doručenia. Ak sa tak nestane, zásielka sa po uplynutí tejto doby vráti k nám a objednávka bude stornovaná.

Uloženka

(2 € / pri objednávkach nad 40 € zadarmo)

V momente, keď bude Vaša zásielka expedovaná zo skladu a prijatá do systému Uloženka, dostanete e-mail, v ktorom nájdete všetky potrebné informácie a odkaz, kde môžete sledovať pohyb zásielky. Keď váš balík dorazí na miesto a je pripravený na vyzdvihnutie, dostanete e-mail a SMS. Zásielka je k osobnému odberu pripravená 14 dní, potom sa vráti späť k nám a objednávka bude stornovaná.

Prehľad výdajných miest nájdete tu.

Partnerské výdajné miesta

(3 € / pri objednávkach nad 40 € zadarmo)

V rámci služby DPD Pickup si môžete nechať doručiť Váš balík na jednu z viac ako 150 výdajní po celej Českej republike. Akonáhle si u nás kuriér balíček vyzdvihne, obdržíte informačnú SMS a e-mail s podrobnosťami o doručení. Akonáhle bude balík doručený na Vami zvolené výdajné miesto, máte 7 kalendárnych dní na jeho vyzdvihnutie. Ak sa tak nestane, vráti sa balíček späť k nám a objednávka bude stornovaná.

Prehľad výdajných miest nájdete tu.

Zásilkovna

(2.99 € / pri objednávkach nad 40 € zadarmo)

Doručenie balíčka na výdajné miesto Zásilkovna. Vyberať môžete zo stoviek pobočiek po celej SR. O jej doručenia vás bude informovať Zásilkovna prostredníctvom SMS a e-mailom. Očakávať ju môžete druhý deň od dátumu expedície z nášho skladu, o ktorej vám dáme vedieť e-mailom.

Prehľad výdajných miest nájdete tu.

Možnosti platby

Platba kartou

Pri platbe kartou budete presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu spoločnosti ČSOB. Po úspešnom dokončení platby sa Vám zobrazí potvrdenie o dokončení objednávky, ktoré Vám zároveň pošleme na e-mail.


V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 9 do 17 hod na čísle +420 602 102 202, alebo na e-maile: info@urbanlux.sk.