Nemáte vybranou velikost

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Objednávky expedujeme od 3 do 5 pracovných dní. Samotná preprava potom vo väčšine prípadov trvá 2 pracovné dni.

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 40 €

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 40 €

30 DNÍ NA VRÁTENIE TOVARU

30 DNÍ NA VRÁTENIE TOVARU

VŠETOK TOVAR SKLADOM

VŠETOK TOVAR SKLADOM

OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI Z ČIECH AJ SLOVENSKA

OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI Z ČIECH AJ SLOVENSKA

CEZ 150 VÝDAJNÍ PO CELEJ SK

CEZ 150 VÝDAJNÍ PO CELEJ SK

DHL

(6,50 €, dobierka zadarmo / pri objednávkach nad 40 € zadarmo)

Doručovateľ sa s Vami spojí v deň doručenia. Ak sa mu to nepodarí, zavolá Vám nasledujúci deň, prípadne Vám zašle SMS správu a pokúsi sa vás zastihnúť na Vami uvedenej adrese. Ak to nevyjde, nechá vám v schránke oznámenie. Potom máte 10 kalendárnych dní na dohodnutie iného dátumu doručenia. Ak sa tak nestane, zásielka sa po uplynutí tejto doby vráti k nám a objednávka bude stornovaná.

Uloženka

(2 € / pri objednávkach nad 40 € zadarmo)

V momente, keď bude Vaša zásielka expedovaná zo skladu a prijatá do systému Uloženka, dostanete e-mail, v ktorom nájdete všetky potrebné informácie a odkaz, kde môžete sledovať pohyb zásielky. Keď váš balík dorazí na miesto a je pripravený na vyzdvihnutie, dostanete e-mail a SMS. Zásielka je k osobnému odberu pripravená 14 dní, potom sa vráti späť k nám a objednávka bude stornovaná.

Prehľad výdajných miest nájdete tu.

Partnerské výdajné miesta

(3 € / pri objednávkach nad 40 € zadarmo)

V rámci služby DPD Pickup si môžete nechať doručiť Váš balík na jednu z viac ako 150 výdajní po celej Českej republike. Akonáhle si u nás kuriér balíček vyzdvihne, obdržíte informačnú SMS a e-mail s podrobnosťami o doručení. Akonáhle bude balík doručený na Vami zvolené výdajné miesto, máte 7 kalendárnych dní na jeho vyzdvihnutie. Ak sa tak nestane, vráti sa balíček späť k nám a objednávka bude stornovaná.

Prehľad výdajných miest nájdete tu.

Možnosti platby

Platba kartou

Pri platbe kartou budete presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu spoločnosti ČSOB. Po úspešnom dokončení platby sa Vám zobrazí potvrdenie o dokončení objednávky, ktoré Vám zároveň pošleme na e-mail.


V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 9 do 17 hod na čísle +420 602 102 202, alebo na e-maile: info@urbanlux.sk.