Nemáte vybranou velikost

džbán bobble Blue

 

džbán bobble Blue

3,99 €

19,96 €

MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ
Posledné kusy skladom
Poštovné zadarmo pri nákupe nad 40 €
Džbán Bobble je ďalšou dizajnovou lahôdkou z dielne tvorcov Karima Rashida. Predstavuje rýchlejšiu, múdrejšiu a elegantnejšiu konkurenciu klasickým filtračným kanviciam.
Džbán Bobble je nečakane subtílny. Jeho objem je oveľa väčší, než sa opticky zdá, vďaka elegantnému vzhľadu a možnosti vybratia filtračného košíčka sa tak ponúka ako ideálny servírovací džbán. Po vybratí košíčka z džbánu môžete nakrájať napr. citrón, limetku, natrhať mätu, atď.
Elegantný vzhľad skrýva unikátnu filtračnú technológiu. Všetky klasické filtračné kanvice majú tzv. prestupnú komoru - priestor oddelený od hlavnej časti, kde je umiestnená voda, ktorá čaká na prefiltrovanie. Voda z tejto komory prekvapkáva do hlavnej časti a často je potreba ju viackrát dolievať, čím vzniká frustrujúce časové oneskorenie, než je voda vôbec pripravená na konzumáciu. Džbán Bobble žiadnym podobným handicapom netrpí vďaka inovačnému systému priamej filtrácie.
Telo džbánu je premyslené tak, aby mohol byť objem čo najvyšší, preto je ucho duté. Džbán Bobble sa tak rovnako ako fľaše Bobble zaradí medzi vychytávky, ktoré uľahčia a spríjemnia každodenný život. Rovnako ako u Bobble fliaš, šetrí aj džbán Bobble peniaze a prírodu, pretože eliminuje spotrebu balenej vody v PET fľašiach.
Filter meňte po 150 prefiltrovaných litroch, teda zhruba po 2 mesiacoch denného používania.
Materiál: copolyester, polypropylén
Neobsahuje BPA, ftaláty ani PVC.
Objem: 2 l

Kód produktu: 164BOCZPBL
164BOCZPBL Bobble
DOPRAVA
Objednávky expedujeme od 3 do 6 pracovných dní. Vybrať si môžete dopravcu DHL. Osobný odber zásielok je možný len na pobočkách Zásilkovny.
PLATBA
Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí tovaru od dopravcu, alebo online platobnou kartou.
ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Radi by ste sa nás na niečo spýtali? Ozvite sa, budeme sa vám venovať v ktorýkoľvek pracovný deň od 9 do 17 hod. Zastihnete nás na e-mailu info@urbanlux.sk.