Nemáte vybranou velikost

LiteRide Pacer M Cobblestone/White

 

LiteRide Pacer M Cobblestone/White

Price From:

30 €

59,99 €

MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ
Posledné kusy skladom
Poštovné zadarmo pri nákupe nad 40 €
Aerodynamické tenisky kombinujú najpohodlnejšie materiály značky Crocs, abyste sa mohol absolútne uvoľniť. Nesmierna mäkkosť a ľahkosť priedušného modelu LiteRide je dokonalým osobným trénerom pri zahriatí pred work-outom alebo pri preťahovaní po ňom. Stavte na majstery vo svojom obore, v ktorých si po tréningu rad pridáte ešte prechádzku.

• Penová výstuž z materiálu novej generácie: odolný patentovaný materiál LiteRide™ prináša neuvariteľnú ľahkosť a mäkkosť
• Jemný, pružný zvršok z patentovaného materiálu Matlite™
• Penová podrážka z patentovaného materiálu Croslite™ pre maximálnu ľahkosť a pohodlie

Kód produktu: 204967-2ZB
204967-2ZB Crocs
POKYNY NA POUŽÍVANIE
Materiál Croslite je náchylný k vysokým teplotám. Nevystavujte obuv vysokým teplotám alebo priamemu slnečnému svitu. Obuv by sa mohla zdeformovať. Oplachujte studenou vodou a mydlom. Ak chcete im vrátiť pôvodný lesk, vyskúšajte Crocs Shine. Viac informácií tu.
DOPRAVA
Objednávky expedujeme od 3 do 6 pracovných dní. Vybrať si môžete dopravcu DHL. Osobný odber zásielok je možný len na pobočkách Zásilkovny.
PLATBA
Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí tovaru od dopravcu, alebo online platobnou kartou.
ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Radi by ste sa nás na niečo spýtali? Ozvite sa, budeme sa vám venovať v ktorýkoľvek pracovný deň od 9 do 17 hod. Zastihnete nás na e-mailu info@urbanlux.sk.