Nemáte vybranou velikost

LiteRide Sandal W Smoke/Smoke

 

LiteRide Sandal W Smoke/Smoke

44,99 €
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ
Posledné kusy skladom
Poštovné zadarmo pri nákupe nad 40 €
Je len vašou voľbou, či bude leto úmorne horúce, alebo plné tepla ktoré vás nabíja. V neuveriteľne ľahkých sandáloch LiteRide podniknete dlhý krok smerom k tej druhej variante: Sofistikovaná kombinácia najpohodlnejších materiálov značky Crocs uvoľní vaše chodidlo tak, že má stále chuť podieľať sa na aktívnom letnom programe v parkoch a vonku vôbec.

• Penová výstuž z materiálu novej generácie: odolný patentovaný materiál LiteRide™ prináša neuvariteľnú ľahkosť a mäkkosť
• Jemný, pružný zvršok z patentovaného materiálu Matlite™
• Penová podrážka z patentovaného materiálu Croslite™ pre maximálnu ľahkosť a pohodlie

Kód produktu: 205106-08D
205106-08D Crocs
POKYNY NA POUŽÍVANIE
Materiál Croslite je náchylný k vysokým teplotám. Nevystavujte obuv vysokým teplotám alebo priamemu slnečnému svitu. Obuv by sa mohla zdeformovať. Oplachujte studenou vodou a mydlom. Ak chcete im vrátiť pôvodný lesk, vyskúšajte Crocs Shine. Viac informácií tu.
DOPRAVA
Objednávky expedujeme od 3 do 6 pracovných dní. Vybrať si môžete dopravcu DHL. Osobný odber zásielok je možný len na pobočkách Zásilkovny.
PLATBA
Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí tovaru od dopravcu, alebo online platobnou kartou.
ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Radi by ste sa nás na niečo spýtali? Ozvite sa, budeme sa vám venovať v ktorýkoľvek pracovný deň od 9 do 17 hod. Zastihnete nás na e-mailu info@urbanlux.sk.
 

DOSTUPNÉ FARBY