Nemáte vybranou velikost

Modrý termo pohár Fundamental Berlin Doppler Glass

 

Modrý termo pohár Fundamental Berlin Doppler Glass

19,90 €
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ
Posledné kusy skladom
Poštovné zadarmo pri nákupe nad 40 €
Termo poháre Doppler Glass udržia teplotu horúceho aj studeného nápoja na dlhý čas. Sú príjemné na dotyk, nenechávajú mokré krúžky na stole a hlavne: sú nádherné. Vďaka sfarbenému vnútornému sklu vyzerajú, akoby sa vznášali vo vzduchu.

Vhodné do mikrovlnky aj umývačky. Ak poháre umývate ručne, nenechávajte ich ponorené vo vode, aby sa priestor medzi sklom nenaplnil vodou.

Fundamental.Berlin, to sú designové kúsky, inšpirované prírodou a fascinujúcim svetom matematiky a geometrie.

Jedinečné vzory a tvary prírody ožívajú v originálnych predmetoch, ktorých finálne kúzlo si dotvorí každý majiteľ po svojom. Či už tvarovaním, špeciálnym nasvietením alebo tým že ich umiestni na to správne miesto v byte. Interakcia a vzťah plný hravosti, to je hlavná myšlienka tejto značky. Obklopte sa krásou, ktorá má na viac. Fundamental.

• Veľkosť: 8 x 8 x 11,5 cm
• Materiál: ručne fúkané sklo
• Barva: modrá

Kód produktu: D200-B
D200-B Fundamental Berlin
DOPRAVA
Objednávky expedujeme od 3 do 6 pracovných dní. Vybrať si môžete dopravcu DHL. Osobný odber zásielok je možný len na pobočkách Zásilkovny.
PLATBA
Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí tovaru od dopravcu, alebo online platobnou kartou.
ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Radi by ste sa nás na niečo spýtali? Ozvite sa, budeme sa vám venovať v ktorýkoľvek pracovný deň od 9 do 17 hod. Zastihnete nás na e-mailu info@urbanlux.sk.