Nemáte vybranou velikost

Naše značky

Sme výhradným distribútorom osobitých značiek, ktoré si vďaka svojim prelomovým inováciám získali jedinečné postavenie na módnom trhu.

Značka TOMS verí od svojho počiatku v lepšie zajtrajšky, ku ktorým prispieva od roku 2006. Vďaka originálnemu obchodnému modelu One for One® sa rozdalo takmer 100 miliónov párov topánok ľuďom v núdzi. Pretože ale ešte dôležitejšie ako topánky je to, čo robíme v nich, podporuje dnes TOMS vybrané komunitné organizácie, do ktorých prostredníctvom grantov a partnerstiev investuje 1/3 svojich ziskov za účelom podpory udržateľnej zmeny.


Fenomenálna obuvnícka firma, ktorá v roku 2002 priviedla na svet farebný dierovaný "drevák". Od tej doby sa rozvinula v jednu z najobľúbenejších a najrozmanitejších obuvníckych značiek s veľkou pridanou hodnotou, ktorou je ultimátne pohodlie a farby, farby, farby. Takmer každý pár Crocs si navyše môžete ozdobiť zábavnými odznakmi Jibbitz a personalizovať tak svoju obuv presne podľa nálady. #ComeAsYouAre


Ponožky Happy Socks vznikli v roku 2008, keď dvaja priatelia dostali nápad: prinášať radosť do každučkého kúta sveta pretváraním produktov každodennej potreby na farebné dizajnové kúsky prvotriednej kvality. Všetky ponožky Happy Socks sú stále navrhované v pôvodnom ateliéri v Štokholme a predávajú sa vo viac ako 95 krajinách sveta.


Material & Nature - to sú slová, skryté v názve kanadskej značky, ktorá už od roku 1995 prichádza so stále novými nápadmi na využitie kvalitných a ekologicky šetrných materiálov. V duchu svojho motta Live beautifully vyrába luxusné vegánske doplnky premyslené do posledného detailu. Eco friendly, Cruelty-free.


Bobble je kompaktná recyklovateľná fľaša, ktorá filtruje kohútikovú vodu priamo pri jej konzumácii. Technologická inovácia je unikátnym riešením "prenosnej vody": Stačí fľašu kdekoľvek naplniť vodou z kohútika a piť. Filtrujícím prostriedkom je uhlík, ten najprirodzenejší a najúčinnejší. Za čistejšiu vodu bez chlóru a biologických nečistôt, za čistejšiu planétu.


„V roce 1916 jsme vytvořili originální tenisku. Anebo, jak rádi říkáme, první tenisku ve stylu „každý den je sobota“. Nazvali jsme ji Champion. V té době jsme ani netušili, že se naše bota s gumovou podrážkou protančí celým stoletím a stane se modrou americkou legendou…“ US Rubber Company se spojila s konglomerátem Charles Goodyear, který patentoval metodu vulkanizace používanou k výrobě Kedsek, a tak vynalezli „sneakersky“, česky tenisky. V dalších letech obliba značky jenom stoupala. Kedsky nosili politici, sportovci, a samozřejmě jsou stálicí v šatníku hollywoodských herců a dalších celebrit.


Značka Paperwallet vznikla v roku 2007. Za prvotným nápadom stála partia mladých umelcov; chceli sebe a svojim známym poskytnúť možnosť zviditeľniť svoju prácu. Premýšľali, ako umenie skutočne dostať do každodenného života. A chýbala im jednoduchá peňaženka. Vytvorili Paperwallet - origami z materiálu Tyvek, netkaného polyuretánového vlákna tenkého ako papier, a kolekciu Art Wallet s unikátnymi designom od výtvarníkov z celého sveta.

Paperwallet je ľahká a odolná peňaženka, do ktorej sa zmestí všetko, čo má, a pritom vo vrecku nezaberie miesto. Je tenká a odolná. Eko-friendly. Jednoduchšia už byť nemôže. A krajšia tiež nie.


Yumaki: Designový kousek z Japonska. Yumaki je značka, která se specializuje na výrobu zubních kartáčků s vysokou kvalitou a vytříbeným designem. Yumaki odstranil všechny nepotřebné detaily, které se u produktů zubní péče běžně používají, a navrhl kartáček s hlavním důrazem na estetický vzhled, ohleduplnost k životnímu prostředí a ergonomiku.


Renomé si značka založila na neuvěřitelně široké nabídce velikostí a barev a na kvalitě zpracování – tašky jsou vyrobené z tzv. „rip-stop“ nylonu, který se používal pro výrobu plachet do závodních jachet a padáků. Díky tomu jsou tašky téměř nezničitelné, nepromokavé a netrhají se. Kromě kvality zpracování si LeSportsac zakládá na detailech, tašky jsou variabilní co do způsobů nošení, mají spoustu kapes, zipů a dalších „vychytávek“. Množství možností organizace věcí v tašce se stalo hlavním charakteristickým rysem značky, LeSportsac má zip dokonce i v logu. LeSportsac také jako první použil logo jako integrální součást designu tašky a pruh s opakujícím se logem se stal rozpoznávacím znamením značky.