Nemáte vybranou velikost

REKLAMÁCIA A ZÁRUKA

Potrebujete objednaný tovar reklamovať? Vytlačte si náš jednoduchý reklamačný formulár, priložte kópiu daňového dokladu (faktúry) a spolu s tovarom ho odošlite doporučene na adresu:

Urbanlux (Buzz, s. r. o.)
Ringhofferova 115/1
155 21 Praha 5

Záručná lehota je zákonom stanovená na 24 mesiacov a ako záručný list slúži u nášho tovaru daňový doklad (faktúra). Reklamácie sa nevzťahujú na závady spôsobené nesprávnym užívaním. Zákazník je povinný uplatniť reklamáciu bezodkladne po vzniku vady. Reklamovaný tovar je potrebné doručiť s písomným oznámením vád, inak je reklamácia považovaná za neplatnú. Reklamáciu budeme posudzovať v súlade s pokynmi stanovenými výrobcom tovaru. Maximálna lehota vybavenia reklamácie je zákonom stanovená na 30 dní, ale väčšinou sa dočkáte skôr.

Reklamovaný tovar pošlite riadne zabalený, aby sa nepoškodil pri preprave. Náklady na doručenie reklamovaného tovaru predajcovi nesie zákazník. Pri kladnom vybavení reklamácie Vám vymenený tovar pošleme na naše náklady späť.

Stiahnite si:
Reklamačný formulár
Záručný list s pokynmi na užívanie a ošetrovanie obuvi

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 9 do 17 hod na čísle +420 602 102 202, alebo na e-maile: info@urbanlux.sk.