Nemáte vybranou velikost

Yumaki Nerd

 

Yumaki Nerd

3,60 €

7,20 €

Posledné kusy skladom
Poštovné zadarmo pri nákupe nad 40 €
Yumaki je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu zubných kefiek s vysokou kvalitou a vycibreným dizajnom, a ktorá každú sezónu prichádza na trh s novými modelmi a kolekciami.

Kolekcia Originals 2010 je ušitá na mieru tak, aby uspokojila všetky požiadavky na funkčnosť a dizajn. Hravé farby v kombinácii s jedinečným dizajnom, to sú zubné kefky, ktoré svet ešte nevidel!

Všetky kefky majú štetiny vyrobené z nylonu tej najvyššej kvality, ktoré sú usadené v štvorcových dierkach. Jedinečná, flexibilná rukoväť je vyrobená z recyklovateľného plastu a má ergonomický tvar.

Yumaki spľňa všetky medzinárodné výrobné normy profesionálnej dentálnej starostlivosti. Kefky sú vyrobené pomocou najmodernejších strojov a materiálov. Ergonomická rukoväť skvele padne do ruky.

Hoci je Yumaki pomerne nová značka v oblasti dentálnej hygieny, japonský výrobca Yumaki sa v tomto odbore pýši viac než 100 ročnou tradíciou.

Značka Yumaki bola založená v roku 2009 škandinávskou firmou špecializujúca sa na dizajn produktov a japonským výrobcom ústnej hygieny. Vysoká kvalita a nevtieravý dizajn je spojenie, ktoré dalo vzniknúť konceptu a značke Yumaki.

Kód produktu: YU00023
YU00023 Yumaki
DOPRAVA
Objednávky expedujeme od 3 do 6 pracovných dní. Vybrať si môžete dopravcu DHL. Osobný odber zásielok je možný len na pobočkách Zásilkovny.
PLATBA
Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí tovaru od dopravcu, alebo online platobnou kartou.
ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Radi by ste sa nás na niečo spýtali? Ozvite sa, budeme sa vám venovať v ktorýkoľvek pracovný deň od 9 do 17 hod. Zastihnete nás na e-mailu info@urbanlux.sk.