Reklamácie

Potrebujete objednaný tovar reklamovať? Vytlačte si náš jednoduchý reklamačný formulár, priložte kópiu daňového dokladu (faktúry) a spolu s tovarom ho odošlite na adresu:

Urbanlux (Buzz, s. r. o.)

Ringhofferova 115/

155 21, Praha 5

Záručná lehota je zákonom stanovená na 24 mesiacov a ako záručný list slúži pri našom tovare daňový doklad (faktúra). Reklamácie sa nevzťahujú na závady spôsobené nesprávnym užívaním, na rozbalené zubné kefky a spodnú bielizeň. Zákazník je povinný uplatniť reklamáciu bezodkladne po vzniku vady. Reklamovaný tovar je potrebné doručiť s písomným oznámením vád, inak je reklamácia považovaná za neplatnú. Reklamáciu budeme posudzovať v súlade s pokynmi stanovenými výrobcom tovaru. Maximálna lehota vybavenia reklamácie je zákonom stanovená na 30 dní, ale väčšinou sa dočkáte skôr.

Reklamovaný tovar pošlite riadne zabalený, aby sa nepoškodil pri preprave. Pri kladnom vybavení reklamácie Vám vymenený tovar pošleme na naše náklady späť.

Stiahnite si:
Reklamačný formulár

Záručný list s pokynmi na používanie a ošetrovanie obuvi

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 9 do 17 hod na čísloch +420 602 102 202 a +420 725 782 81 alebo na e-maile: info@urbanlux.sk.

Nech už vám nič neutečie

Zľavy, akcie, novinky. Vo vašej e-mailovej schránke ako prvý.