Vrátenie a výmena

Pokiaľ vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete ho vrátiť, alebo vymeniť za iný. Lehota na vrátenie alebo výmenu je 30 dní od prevzatia tovaru.

Vrátený tovar musí byť čistý a nesmie javiť známky opotrebenia. Zašlite ho v originálnej krabici výrobcu (nie iba v krabici Urbanlux) so všetkými etiketami od výrobcu a riadne zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodilo.

Nezabudnite priložiť vyplnený formulár pre vrátenie a výmenu a kópiu dokladu o kúpe tovaru v našom obchode. V prípade výmeny do formulára nezabudnite napísať, za aký tovar si prajete výmenu vykonať.

Výmenu aj vrátenie vykonávame v lehote 30 dní odo dňa, keď k nám váš balíček dorazí. Platby uskutočnené kartou online budú do 30 dní vrátené na účet, ku ktorému je karta vedená. Položky zakúpené na našom e-shope nie je možné vrátiť osobne.

Ako vrátiť tovar:

1. Objednávka doručená Packetou = vrátenie zadarmo

Ak ste si vybrali doručenie balíčka cez Packetu, vrátenie je zdarma. Môžete to urobiť dvoma spôsobmi:

  1. Odneste balíček na akékoľvek výdajné miesto Packeta na Slovensku a povedzte obsluhe ID nášho e-shopu: 93465920. O všetko ostatné sa postaráme my.
  2. Doručte balíček na spätnú adresu Packeta v Bratislave, odtiaľ potom balíček poputuje k nám.

2. Objednávka doručená Slovak Parcel Servicom

Zboží odešlete přes libovolného dopravce s doručením na adresu, nebo jako balík do ruky - dobírku nepřebíráme. Vždy si prosím uchovejte kopii podacího lístku.

Urbanlux (Buzz, s. r. o.)
Ringhofferova 115/1
155 21 Praha 5

Stiahnite si:
Formulár pre vrátenie a výmenu

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 9 do 17 hod na čísloch +420 602 102 202 a +420 725 782 81 alebo na e-maile: info@urbanlux.sk.

Nech už vám nič neutečie

Zľavy, akcie, novinky. Vo vašej e-mailovej schránke ako prvý.